Logo
Avaleht > Uudised > 

Tallinnas alustame ettevalmistustega suusahooajaks

Tallinnas alustame ettevalmistustega suusahooajaks

Tundub vara mõelda suusatamisele, kui puult ei ole veel kukkunud kõik lehedki ning siin-seal haljendab rohi ...
Elu on näidanud, et nüüd on just tagumine aeg alustada! Alustada või jätkata eelmisel talvel alustatuga. Jah!
Tallinna suusatehnika õpe ja- treeningud hakkavad toimuma kolmapäeviti 18.30 Jarmo Nikolai ja Madis Kollo juhendamisel. Mehed, kes on aastaid juba jaganud õpetussõnu ei vaja tutvustamist.

Alustame 22. oktoobril Pirital ja treeningud kestavad ühtejärge 2014 aastal 9 nädalat. Peale seda lepitakse 2015 aasta graafik uuesti kokku juba grupi siseselt.
Max treeninggrupi suurus on 20 inimest. Treeningu kestvus ca 1:30 Kui ilma annab, sõidame üks nädal rulli (trenn Pirital) ja teine nädal teeme kas suusaimitatsiooni (suusatamise algõppe A&O) või hüppeid (trenn Nõmmel). Trenn algab 18.00 soojendusega, 18.30 algab põhiosa. Täpsemad juhised anname juba iga trenni eel eraldi.  Suusatamise õpe ja treening on mõeldud oma esimesi samme suuskadel tegevale inimesele, kui ka juba Tartu Maratonil esisajasse pürgivale suusatajale. Tegemist on individuaalõppega, sealt ka väga erinev lähenemine ning treeningul võimalus olla koos nii tõsisel tegijal, kui alustajal! Klubiline kuuluvus ei ole määrav. Küsimuste korral palume igaljuhul ühendust võtta!

NB! Suusarullid on trenni hinna sees, aga kõikide osalejate puhul on vaja teada nende eelistust stiilile (klassika või vaba) ja saapa talla tüüpi (SNS või NNN). Saapad ja suusakepid peavad olema osalejal endal olemas.

9 nädalase õppetreeningu kogu maksumus on 90 eurot ja makstakse esimeses trennis juhendajale.

Treeningusse registreerimiseks saada e-mail
: klubi@jooksupartner.ee

Ilusat sügist kõigile!
Jooksupartneri meeskond