Logo
Avaleht > Uudised > 

Treening kõht-selg ERI! (Tartu)

Treening kõht-selg ERI! (Tartu)

Me kõik teame kui olulised on kõhu-selja harjutused. Tihti püüame neid siis ise teha. Teha selle varal, mis me kusagilt oleme kuulnud või näinud. Adumata sealjuures, kas harjutused on omavahel tasakaalus või kas ma harjutust üldse õigesti teen.
Meil on heameel, et saame selles osas abiks olla juhendaja-treeneri Gretega Udrasega.
Grete taustast natukene. Grete on kergejõustiklane, kõrgushüppaja. Osales 2011. a Euroopa meistrivõistlustel kergejõustikus. Tegeleb spordiga juba neliteist aastat. Hetkel õpib Tartu Ülikoolis kehakultuuri. On läbinud Kulturismi ja Fitnessi treenerite tasemekoolituse. Töötanud personaaltreenerina Justfit exclusive club Tallinnas ja jõusaalis Gymleco rühmatreenerina ja personaaltreenerina.

Et treeningust osa võtta ei eelda see klubilist kuulumist. Treeningusse on vaja ette registreerida e-maili aadressil grete@jooksupartner.ee.
Treening sobib ideaalselt ka peale jooksu või mõnda muud treeningut. Trenn algab kerge soojendusega.
Teisipäevasel treeningul keskendume põhiliselt kere- , kõhu- ja seljalihaste ehk korsetti piirkonnale. Harjutused on väga erineva iseloomuga. Harjutuste eesmärk on parandada jõu-ja võimsuse näitajaid ning samas kasvatada vastupidavust, mis omakorda toob kaasa sooritusvõime paranemise.
Neljapäeval teeme ringtreeningut ehk moodsa nimetusega circuit on taasavastatud vana hea jõutreening, kus treenitakse kompleksselt nii lihaseid kui ka aeroobset vastupidavust. Treening arendab lisaks ka tasakaalu, kordinatsiooni, liikuvust. Sooritame erinevaid hüppeharjutusi ja parandame kerelihaste vormi.
Kõik harjutused on jõukohased esimest korda treeningule tulijale! Harjutuste tegemisel juhendame. Treening lõppeb korraliku ligikaudu 15 min kestvate venitusharjutustega, mis peaks kuuluma iga korraliku treeningu lõppu.
Kohtumispaik: Tartu Ülikooli Spordihall, kergejõustiku areeni sissepääsu juures.
Mõlemil päeval treeningute algus 19.15
Klubi liikmele maksab treeningkord 3 eurot, mitte klubi liikmele 5 eurot
Gümnaasiumi - ja üliõpilastele maksab treeningkord 2 eurot.
Treeningu eest tasutakse juhendajale treeningu lõpus.

Hallipääsme soatab treeningusse tulija ise.
Ära unusta trenni tulles kaasa võtta endale jook!
Treeningute kestvus ~1:15
Sinuga jooksurajal,
Jooksupartner