Logo
Avaleht > Uudised > 

Trenni - PAIDE, TALLINN, TARTU, VILJANDI!

Trenni - PAIDE, TALLINN, TARTU, VILJANDI!

Jooksmine on jõukohane kõigile! Küsimus on vaid intensiivsuses ehk kui kiiresti keegi "X" distansti läbida jõuab. Jooksmise loomulikust liikumise viisist on räägitud palju ning räägitakse tulevikuski. Igaühel on oma "käekiri", kuidas ta jookseb. Seda murda ei saa, ükskõik, kui palju me seda võime püüda. Muuta saab ökonoomsust, kuid inimese jooksu "käekiri" säilib. Jooksupartneri jooksutehnika trennides püüamegi parandada ökonoomsuse poolt. Teeme seda läbi väga erinevate harjutuste. Harjutuste eesmärk on panna Sind võimalikult hästi oma keha tunnetama ning tõsta sealjuures süvalihaste toonust. Just süvalihased reguleerivad Sinu jooksutehnilist liikumist. Nii tugevad kui on Sinu süvalihased, nii tugev oled Sa kontrollima oma jooksutehnikat. Nii lihtne see ongi. Praktikas aga tihtilugu ülikeeruline. Süvalihaste toonuse tõstmine ei käi nädalate ega kuudega. Nendega peab töötama pidevalt. Põhjuseks see, et joostes me kasutame ühtesid, kõndides teisi süvalihaseid. Iga liigutus on väga erineva iseloomuga. Nii kui me unustame tegeleda mingi grupi süvalihastega ... kett katkeb ikka kõige nõrgemast lülist.
Süvalihaste harjutusi ja vahendeid, kuidas parandada süvalihaste toonust, on väga palju. Jooksupartneri trennis teeme me kõiki harjutusi oma keharaskust kasutades. Jõusaali kangitreeningule meie trennides asja ei ole.
Treeningud toimuvad Tallinnas teisipäeviti Nõmmel ja neljapäeviti Pirital. Toimumise aeg on üks - 18.30. Väljaspool Tallinna toimuvad treeningud kolmapäeviti Tartus Laululaval ja teisipäeviti Paides Vallimäel, algusega 18.00, reedeti Viljandis 18.00. Täpsema info ja asukoha ühistrennide kohta leiad juba kalendrist vastava ühistrenni info alt.

Treeningust osavõtt ei eelda klubilist kuulumist.
Treeningusse ei ole vaja ette registreerida, vaid tuled kohale ja osaled!
Treeningu maksumus on 5 eurot.
Enne ühistreeningut soovitame teha soojendusjooksu 15 min.
Kõik harjutused on jõukohased esimest korda treeningule tulijale! Harjutuste tegemisel juhendame.
Treeningute kestus ~1:15
Ära unusta trenni tulles kaasa võtta endale juua!
Sinuga jooksurajal,
Jooksupartner